Bir Podologa Danışın
Podoloji Türkiye projesini ve alt markalarını her zaman en verimli haliyle sizlere sunuyoruz. Proje, alt markalar ve web siteleri ile ilgili öneri, görüş ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Ayrıca,

Hakkımızda sıkça sorulan sorulara da göz atabilirsiniz.

Podoloji Türkiye'nin bir ofisi var mı?

Henüz gayrı-resmi projemizin ziyaret edilebilir bir ofisi bulunmamaktadır. Kullanıcılarımıza sadece web platformlarını kullanarak bilgilendirme hizmeti veriyoruz. Şimdilik.

Size telefon ile etkileşim kurmak mümkün mü?

Kurumsal bir yapısı olmaması ve sadece gönüllü bir ekibin boş zamanlarını ayırarak yürüttüğü çalışmaları göz önüne aldığımızda Podoloji Türkiye gayrı-resmi projesinin resmi bir sabit ya da GSM hattı bulunmamaktadır. Şimdilik iletişim araçlarımızda sadece sosyal ağlarımızla ve e-posta hesaplarımızla günün 10:00 ile 23:59 saatleri arasında aktif olarak hizmet verebiliyoruz.

Proje yapısı iş ortaklıklarına açık mı?

Podoloji Türkiye gayrı-resmi proje yapısı vizyonu gereği resmi iş ortaklıklarına, taahhütlü anlaşmalara kapalı bir hizmet vermektedir. Bu noktada tarafsız kalmayı, markaların himayesi altında kalmamayı, özgür ve özgün içeriklerin devamlılığını hedef alıyoruz. Sadece reklam teklifleri içeren başvurular değerlendiriyoruz.

Podoloji Türkiye ekibi kimlerden oluşuyor?

Podoloji Türkiye'nin öncülüğünü 2013 yılında Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nun Podoloji programı öğrencileri ve mezunları yaptı. Lâkin proje "podolog" ünvanını hak eden ya da hak etme adayı olan herkesi ailesine kabul edebiliyor.

Podoloji Türkiye ticari amaç güdüyor mu?

2013 yılından beri hizmet veren, 2017 yılı içerisinde şekillenen alt markaları da dahil olmak üzere Podoloji Türkiye ve bağlantılı hiçbir bağlamı ticari amaç gütmemektedir. Podoloji Türkiye adıyla ücret talebinde bulunanlara itibar edilmemelidir.

Gayrı-resmi proje yapısı site ve diğer masraflarını gönüllü ekibin gönüllü maddi katkılarıyla karşılamaktadır. Nitekim takipçiler isteklerine bağlı olarak bu çalışmalara bağışta bulunabilirler. Bağış işlemleri projenin burada yer alan bağış sayfasındaki yöntemlerle sağlanmaktadır.

Podoloji Türkiye'nin ne gibi kısıtlamaları var?

Gayrı-resmi proje yapısı ve alt markaları etkileşimde bulunan kullanıcılara vizyonu gereği şu konularda bilgilendirme yapma konusunda kısıtlanmıştır:

Özel işletme önerileri
Maddiyat bilgilendirmeleri
Şahıs ve kişiyi hedef alan özel bilgilendirmeler
Podoloji hizmetini esas alan ürün bilgilendirmeleri
Podolog maaşları
Hizmet fiyatlandırmaları

Ekibimize katılın.

Podologluk kariyerinize Podoloji Türkiye proje ekibine katılarak atın.

Proje kapsamında düzenlenen sempozyum, kongre ve etkinliklere katılın.

Yazar olun.

Projenin alt markası olan Podoloji Türkiye© / Blog'ta yazarlık yapın.

Yazarlık yaparak kendinizi geliştirin ve tanıtın.

İşletmenizi kaydedin.

İşletme adınızla bu projeye destek verin.

Proje kapsamında işletme reklamlarınızı biz yapalım. Ayrıntılar için: iletisim@podolojiturkiye.org

Podoloji ve ayak sağlığınızla ilgili
aklınıza takılanlar mı var?
Hemen bir podologa sorun.
Popüler Son Yazılar
Tırnak Batması'na Karşı Alınması Gereken 7 Önlem
Toplumda oldukça sık rastlanan ayak hastalıklarının başında gelen tırnak batması ve riskinden 7 maddede kurtulmak mümkün.
Tırnak Mantarı (Onychomykose) ve Tedavisi
En sık karşılaşılan ayak sorunları arasında yer alan tırnak mantarı, tırnak dokusu üzerinde uzun süre yer edinebilen, ilerlediğinde mantar enfeksiyonu ile sonuçlanabilen patolojik bir tablodur.
Günlük Ayak Bakımı
Başta diyabetli bireylerde olmak üzere ayak sağlığı üzerinde gelişebilen patolojik tablolara karşı ayağın günlük kontrolü ve bakımı büyük önem taşımaktadır.