Bir Podologa Danışın
Serdar Esentürk — Başvuru Hakkında

Genel Bilgiler

2013 yılından beri hizmet veren Podoloji Türkiye projesi kapsamında proje ekibimizi genişletiyoruz. 2017 yılının Temmuz ayına kadar sadece blog sitesi bünyesinde hizmet veren sitemizi üç farklı alt markası ile büyüttük. Dolayısıyla bu durum yeni ekip üyelerinin ihtiyacını oluşturdu. Yeni alt markalar ile proje bünyesinde yeni görev dağılımları ve planlamalar getirdik. Yazarlar arası katkı sisteminde de düzenlemeler yaptık.

Başvuru Süreci

Tüm başvurular proje yönetimi tarafından değerlendirilir. Başvurunuzdaki bilgilerin değerlendirmesi, sonuca bağlanması ve geri bildirim sürecinin başlaması yaklaşık 1 hafta sürebilir. Bu bağlamda başvuru durumunuzu e-posta üzerinden takip etmeyi unutmayın. Başvurunuz olumlu ya da olumsuz sonuçlansa bile geri bildirim e-postası başvuru aşamasında girdiğiniz adresinize gönderilir. Kabul olmayan başvurular eğer başvuru formunda yapılan bir eksiklikten dolayı ise başvuru işlemini eksikliği gidererek tekrarlayabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandığında proje yönetimi tarafından kısa bir eğitim sürecine girmeniz gerekmektedir. Bu eğitimin temel başlıkları şu şekildedir:

  • Yazarlık Hakkında Temel Bilgiler
  • Blogger Arayüzünü Tanıma
  • Blogger'da Yayın Oluşturma
  • Blogger Yayınını Kontrol Sürecine Hazırlama
  • Yayınlanan Blog Yazısını Düzenleme
  • Yayınlanan Yazıların İstatistik Takibi

Bu eğitim sürecini yüz yüze ya da çevrimiçi olarak alabilirsiniz. Başvurusu onaylanan yazarların eğitimi ücretsizdir.

Eğitim sonrası ilk yazılarınızda belirli bir pratik düzeyine ulaşana kadar diğer yazarlar size destek olacaklardır.