Bir Podologa Danışın
18 Mart 2018 — Güncelleme Notu

Arayüz güncellemeleri

Tüm alt markalarda arayüz düzenlemelerini kapsamlı bir şekilde tekrar ele aldık ve geniş güncellemelere yer verdik. Daha önce blog sitesi üzerinden hizmet veren "Ayağımın Ne Sorunu Var? (ANSR)" sayfasını yeniden kodlayarak baştan aşağı yeniledik ve aktif hale getirdik. Kullanıcılar iletişim formları ve e-posta hesapları üzerinden aldıkları yanıtlarda gecikme yaşadıklarında otomatik filtreleme alt yapısına sahip bu sayfayı kullanarak ayak sağlığı ve ilgili sorunlarına yönelik kısmı tanılara ulaşabilirler. Ayağımın Ne Sorunu var sayfasını buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Blog sitesi (/Blog) alt markası üzerinde yaptığımız yeni sosyal ağ paylaşımı eklentileri ile kullanıcılar blog yayınlarını açmadan sosyal platformlarda içerikleri paylaşabilecekler. Bu eklentiler yayınların listelendiği sayfanın tarih bilgisinin altına ve aynı zamanda responsive uyumlu özelliği ile eklendi. Blog renk ve tasarımlarına uyumlu olacak şekilde dizayn edildi.

Blog sitesi (/Blog) alt markasında yayınların altında bulunan yayın bilgileri alanında düzenlemeler uyguladık. Bu kısma radyal özellikli yazar resmi, ayrıntılı tarih bilgisi ve yayın içeriğine ait görüntülenme sayıları ile yorum sayaçları eklendi. (Sayaçların sonradan eklenmesiyle kimi blog yayınlarının ve yorumlarının sayaç değerleri doğruluk göstermeyebilir.)

Daha önce yayın içerik sayfasının altına eklenen, içerik haklarını bildiren duyuru metninde yeniden arayüz güncellemesi uygulandı. Bu kısımda dikkat çekilmesi adına yeni arkaplan ve icon değişikliği yapıldı.

Ana site (/Site) üzerindeki menülere "ANSR" butonu farklı bir arayüzle entegre edildi.

Hızlı Makaleler entegrasyonu

Facebook'un sayfalara özel sunduğu Hızlı Makaleler (Instant Articles) entegrasyonunu tüm blog sitesi yayınları üzerine oturttuk. Tüm alt marka ve renklerini temel alan bir ayarüz tasarımlarıyla siteye erişmeden bile Facebook üzerinde blog yayınlarını okumak böylece mümkün.